]->Bine Ati Venit Pe Forumul Nostru!<-[
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

]->Bine Ati Venit Pe Forumul Nostru!<-[

Cs.Pgl.idle.ro va ureaza bun venit!
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 cerere admin

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Xpert
Admin
Xpert


Mesaje : 107
Data de înscriere : 14/08/2008
Localizare : zalau

cerere admin Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin   cerere admin Icon_minitimeDum Aug 17, 2008 6:06 pm

asteapta frate dintro cerere numa ca ai scris ca vrei admin nu se da mai munceste

daca vrei admin tre sa ai petrecut cam 2 aproape 3 saptamani pe sv nu vi numa de 5 zile;)

cerere admin Codati11
Sus In jos
http://www.Cs-Gow.forumz.ro
iLogic

iLogic


Mesaje : 70
Data de înscriere : 14/08/2008
Localizare : Din zona bucurestiului

cerere admin Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin   cerere admin Icon_minitimeSam Aug 16, 2008 2:22 pm

A atunci e bn deci luna viitoare X daca ajungi ori pe 1 ori pe 2 esti admin Very Happy
Sus In jos
PIRATU
Admin
PIRATU


Mesaje : 29
Data de înscriere : 14/08/2008

cerere admin Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin   cerere admin Icon_minitimeSam Aug 16, 2008 1:48 pm

admin se da pe data de 15 si 30 in fiecare luna dk nu stiai Laughing
Sus In jos
https://cs-gow.forumgratuit.ro
iLogic

iLogic


Mesaje : 70
Data de înscriere : 14/08/2008
Localizare : Din zona bucurestiului

cerere admin Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin   cerere admin Icon_minitimeSam Aug 16, 2008 1:47 pm

Pirat ar trebui sa mai pui si alt data in care se vor mai da admine nu doar 20 ca parerea mea e c daca suntem mai multi admini pe sv o sa fie mai multa ordine si nu o sa mai fie codati.........app X-revolutioner se pricepe la codati Wink
Sus In jos
PIRATU
Admin
PIRATU


Mesaje : 29
Data de înscriere : 14/08/2008

cerere admin Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin   cerere admin Icon_minitimeSam Aug 16, 2008 1:22 am

Multumesc cati place serveru dar admine nu poti lua decat dk pe data de 20 esti in top pe 1 2 sau 3 ori dk vrei sa cumperi vezi preturile.

Imi pare rau dar astea sunt regulile Razz

CERERE RESPINSA!!
Sus In jos
https://cs-gow.forumgratuit.ro
Regele*X-ecutioner




Mesaje : 1
Data de înscriere : 15/08/2008

cerere admin Empty
MesajSubiect: cerere admin   cerere admin Icon_minitimeVin Aug 15, 2008 11:39 pm

89.42.143.183 salut ma numesc dany niku la cs Regele*X-ecutioner si am 18 ani.joc cs de 5 ani dintre care am capatat 70-80 % experienta fiind membru al clanului PGL din divizia b pe serv vostru joc de 4 zile inrand din inamplare...ce mi-a placut la serv=poi.....admini de gasca...aproape mereu online pe serv de gasca si intelegatori. asi dori si eu un admin deoarece 1=nu vreau sa mi se strice chefu intrand pe serv si sa daud e codati......2 sa dau lagari afara 3 sa para serv mult mai securizat de admini supravegand serv non-stop.....sal si bafta la frage Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





cerere admin Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin   cerere admin Icon_minitime

Sus In jos
 
cerere admin
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Model Cerere Admin [citeste inainte sa postezi]
» Cerere XperT
» Model Cerere UpGrade
» Cam asa trebe sa arate o cerere de unban
» Model Cerere SloT [citeste inainte sa postezi cererea]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
]->Bine Ati Venit Pe Forumul Nostru!<-[  :: Cs.Pgl.idle.ro :: Cereri Admin-
Mergi direct la: